فروش سگ ژرمن شپرد اصیل

فروش سگ ژرمن شپرد اصیل

فروش سگ ژرمن شپرد اصیل واکسینه و انگل زدایی کامل شناسنامه دار و دارای شناسنامه و سرتیفیکیت آماده فروش و ارسال هوائی و زمینی به شهرستانها میباشد. جهت سفارش با شماره 09127111030 تماس بگیرید.

مختصری درباره ژرمن شپرد

ژرمن شپرد یکی از معروفترین سگ های آمریکایی است که هوش بسیار فوق العاده ی دارد. هرچیزی به شپرد یاد داده شود سریعا به حافظه اش می سپارد. از این نژاد میتوان برای کشف مواد مخدر و راهنمایی معلولین نیز بهره برد. ژرمن شپرد سگی باهوش، شجاع و مناسب برای کارهای مختلف از جمله گله داری، نگهبانی، راهنمای نابینایان، همراه خانواده، و جستجو و نجات است. این سگ همان سگ فیلم کاراگاهی بود که به رکس شهرت داشت و تقریبا همه از انجا این سگ را به یاد می آورند.

فعالیت و جست و خیز را دوست دارد. از کشتی گرفتن و مبارزه لذت می‌برد. خلق و خو اغلب بعنوان سگ کار از آن استفاده می‌شود. ژرمن شپرد سگی باهوش، نترس، مشتاق، شجاع، شاداب و بیقرار برای آموختن است. به شجاعت و وفاداری شهرت دارد. با حیوانات دیگر کنار می‌آید و با کودکان بسیار مهربان است. به راحتی می‌توان آن را برای اهداف گوناگون تعلیم داد. ورود افراد غریبه را به قلمرو خودش را نمی پسندد و خطرناک میشود ولی با خانواده بسیار مهربان است.

فروش سگ ژرمن شپرد اصیل

وزن و قد و طول عمر

وزن در نرها بین 30 تا 40 کیلوگرم و در ماده ها هم بین 30 تا 40 کیلوگرم است. قد در نرها بین 60 تا 65 سانتیمتر و ماده ها بین 55 تا 60 سانتیمتر میباشد. طول عمر ژرمن شپرد مابین 9 تا 13 سال می باشد. فروش سگ خرید سگ

شرایط نگهداری

از آنجا این نژاد بسیار پرتحرک است حتما باید در روز فعالیت بدنی مناسب و کافی داشته باشد اگر این اصل بسیار ساده را رعایت کنیم و سگ را مرتب بیرون ببریم میتوانیم ژرمن شپرد را در آپارتمان نگه داریم.

 1. فروش ویژه سگ ژرمن شپرد
 2. فروش ویژه سگ
 3. فروش سگ
 4. سگ اصیل
 5. قیمت توله سگ
 6. قیمت ژرمن شپرد
 7. فروش توله سگ
 8. فروش سگ اصیل
 9. فروش ویژه توله سگ ژرمن شپرد
 10. فروش سگ های سگ نژاد ژرمن شپرد
 11. فروش سگهای سگ نژاد ژرمن شپرد
 12. فروش سگ ژرمن شپرد اصیل
 13. فروش سگ ژرمن شپرد اصیل

همچنین ببینید

فروش سگ نژاد دوگو آرژانتینوی 2 ساله

فروش سگ نژاد دوگو آرژانتینوی 2 ساله

فروش سگ نژاد دوگو آرژانتینوی 2 ساله فروش سگ نژاد دوگو آرژانتینوی 2 ساله فوق العاده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *