فروش سگ ژرمن شپرد توله های تربیت شده گارد ۵ماهه و شش ماهه و نه ماهه

فروش سگ ژرمن شپرد

فروش توله های سگ ژرمن شپرد بسیار اصیل موبلند با شیب زیاد پاها خرگوشی بلک فیس ۴۵ روزه و۲٫۵ ماهه از پدر و مادر وارداتی از بلا روس ۴ قلاده نر وسه قلاده ماده آماده فروش میباشد.فروش سگ ژرمن شپرد

فروش سگ ژرمن شپرد

این نژاد از سال ۱۹۱۴ از آلمان به بسیاری از کشورها انتقال یافته و در سالهای اخیر در کشورمان نیز به آن بعنوان یک سگ نگهبان بسیار باهوش توجه زیادی شده است. این نژاد بسیار چالاک و دارای عضلات و استخوان‌بندی قوی می‌باشد.

طول بدن ژرمن شپرد از ارتفاع آن بیشتر است. اعضای تناسلی، کاملا واضح و قابل رویت است. گوشها در قاعده پهن بوده و در انتها به زاویه تندی ختم شده و به سمت جلو باز می‌شوند . این نژاد چشمهای بادامی شکل دار د.سگ فروش سگ خرید سگ دم دارای مو بسیار پرپشتی است. سگهای نر دارای ارتفاع ۶۰ تا ۶۵ سانتیمتر و ماده‌ها بین ۵۵ تا ۶۰ سانتیمتر هستند .فروش سگ ژرمن شپرد. سگ فروش سگ خرید سگدر مورد رفتار سگ باید گفت، وی اساسآ حیوان باهوشی بوده و استعداد بارزی در آموختن رفتارها و فعالیتهای اجتماعی دارد .

ژرمن شپرد کنترل کامل بر روی اعصاب خود دارد، بسیار باوقار، اشرافی، منطفی و مهربان است. وی با حیوانات دیگر میانه خوبی داشته و با کودکان نیز مهربان و خوش برخورد است.

فروش سگ ژرمن شپرد

این سگ به علت داشتن شامه بسیار قوی، عملکرد بالایی را بعنوان نیروی پلیس ایفا می‌کند و بدلیل هوش سرشار و داشتن رابطه عمیق و عاطفی با صاحب خود و بالاخره ظرفیت بالای زندگی اجتماعی، سگ فروش سگ خرید سگ یکی از بهترین سگها در راهنمایی و هدایت افراد نابینا می‌باشد. دوستی ژرمن شپرد با انسان مادام‌العمر است .

این نژاد بسیار با هوش برای نگهبانی و همراهی افراد ناتوان و زنده یابی وغیره بسار مناسب میباشد.جرمن بسیار هوشمند ، پر انرژی ، وفادار ، محافظ ، و مهربان است انها داری توانایی یادگیری بسیار بالایی هستند در صورتی که خوب اموزش داده شود سگ فروش سگ خرید سگ دوستی مناسب برای کودکان و براحتی قابل نگهداری با حیوانات خانگی دیگر استفروش سگ ژرمن شپردسگ فروش سگ خرید سگبسیار وفادار به صاحب خود و دارای پیوند عاطفی با اعضای خانواده است و نیاز به توجه فراوان دارد اگر شما بیشتر روز را خارج از منزل هستید و وقت کمی برای رسیدگی به سگ دارید به هیچ وجه نژاد مناسبی برای انتخاب نیست در صورتی که به درستی آموزش نبیند یا برای مدت طولانی تنها بماند مستعد پرخاشگری و افسردگی استاین نژاد بدلیل قدرت یادگیری به عنوان سگ پلیس ، امداد و نجات ، نگهبان و زنده یاب مورد استفاده قرار می گیرد.

توله وبالغ بسیار اصیل موجود استفروش سگ ژرمن شپرد. سگ فروش سگ خرید سگ

تگهای مهم

 1. فروش سگ و پیشفروش توله های سگ
 2. فروش سگ
 3. خرید سگ
 4. خرید و فروش سگ
 5. ویژگی سگها
 6. سگهای شکاری
 7. سگهای خانگی
 8. سگهای نگهبان
 9. فروش توله سگ
 10. قیمت های استثنایی سگ
 11. پکیج های آموزشی
 12. تشخیص بیماری سگها
 13. آموزش تربیت سگها
 14. فروش مواد غذایی سگ
 15. اکسسوری سگ
 16. لوازم مورد نیاز سگ
 17. قلاده سگ
 18. خرید سگ لابرادور رتریور اصیل
 19. خرید سگ فروش سگ
 20. توله های سگ نژاد ساموید

کلمات کلیدی

فروش سگ ژرمن شپرد

همچنین ببینید

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت هفتم

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت هفتم

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت هفتم آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت هفتم برای سفارش …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *