فروش ویژه توله سگ بولداگ

فروش ویژه توله سگ بولداگ

فروش ویژه توله سگ بولداگ اصیل واکسینه شده دارای شناسنامه از مجموعه لردپت آماده فروش و ارسال زمینی و هوائی به شهرستانها می باشد. برای خرید با شماره 09127111030  تماس بگیرید.

نژاد بولداگ

بولداگ سگی مهربان ، بازیگوش ، صمیمی ، همدم و خواستار توجه است. این نژاد همراهی با صاحب خود را بسیار دوست می دارد ، رفتار خوبی با افراد خانواده ، کودکان و حیوانات دیگر دارد. به خصوص به صاحب خود یا فردی که از وی مراقبت می کند انس می گیرد. همچنین مهارت خاصی در شکار موش دارد. این نژاد از هوش بالا و توانایی یادگیری خوبی برخوردار است ولی کمی بی اشتیاق به رعایت فرامین بوده لذا صاحبان فرنچ بولداگ باید شکیبا ، صبور ، قاطع و با اراده باشند. آموزش به اطاعت از دستورات اساسی ترین چیزی است که باید به این نژاد فهماند. در تربیت این نژاد به کار بردن روش های تشویقی به همراه بازی و معاشرت و وقت گذراندن به همراه آموزش توصیه می شود.

فعالیت بدنی و طول عمر و وزن و قد

بولداگ های بزرگسال گاهی اوقات هیچ تمایلی به فعالیت بدنی ندارند. حال آنکه برخی دیگر بسیار پر انرژی هستند. به هر حال مقداری فعالیت روزانه می تواند به سلامتی بولداگ کمک کرده و مانع از چاق شدنشان شود. طول عمر میانگین ۸ سال است. وزن در نرها بین 24 تا 25 کیلوگرم و در نرها بین 22 تا 23 کیلوگرم می باشد. قد در نرها و ماده ها زیاد تفاوتی ندارد و حدودا بین 31 تا 40 سانتیمتر می باشد.

آراستن بولداگ

موهای کوتاه و صاف بولداگ برای آراستن آسان می باشد. برس کشیدن و استحمام در مواقع ضروری پیشنهاد می شود. صورت ، گوشه چشمها و ما بین چین خوردگی های پوست را باید روزانه با یک دستمال نمدار تمیز کرد. ریزش مو در این نژاد خیلی زیاد نیست.

تگ های مهم

 1. سگ اصیل
 2. سگ شناسنامه دار
 3. فروش ویژه بولداگ
 4. سگ بولداگ
 5. خرید و فروش سگ
 6. فروش سگ
 7. سگ
 8. توله سگ
 9. توله سگ شناسنامه دار
 10. پکیج آموزش سگ
 11. خرید نژاد اصیل سگ
 12. توله بولداگ

همچنین ببینید

خرید توله سگ گلدن رتریور اصیل

خرید توله سگ گلدن رتریور اصیل

خرید توله سگ گلدن رتریور اصیل خرید توله سگ گلدن رتریور اصیل و واکسینه شده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *