فروش ویژه توله سگ گریت دین اصیل

فروش ویژه توله سگ گریت دین اصیل

فروش ویژه توله سگ گریت دین اصیل واکسینه شده دارای شناسنامه از مجموعه لردپت آماده فروش و ارسال زمینی و هوائی به شهرستانها می باشد. برای خرید با شماره 09127111030  تماس بگیرید.

نژاد گریت دین

بر خلاف نامش اصلیت این نژاد آلمانی است و هیچ ربطی به دانمارک ندارد. گریت دین نژاد آرام ، مهربان ، شیرین و با محبت است. بازیگوش و مهربان با کودکان. همه را دوست دارد و ترجیح می دهد که همیشه در اطراف مردم باشد. پارس نمی کند مگر در شرایط خاص. سگیمسئول ، باوفا و شجاع است. بدلیل جثه بزرگی که دارد باید از سنین پایین تر مورد آموزشهای لازم قرار گیرد تا بیاموزد که خود را به انسانها خصوصاً کودکان تکیه ندهد. معمولاً نرها با هم جنس خود کنار نمی آید اما اگر از دوران تولگی با سگهای دیگر بزرگ شود می تواند به راحتی با آنها کنار آید. آموزش دادن به آنها می تواند گاهی اوقات مشکل و دشوار گردد.

وزن و قد و طول عمر  

وزن در نرها : ۵۴ تا ۹۰ کیلوگرم، در ماده‌ها : ۴۵ تا ۵۹ کیلوگرم است. قد در نرها : ۷۶ تا ۸۶ سانتیمتر، در ماده‌ها : ۷۱ تا ۸۱ سانتیمتر است. بطور متوسط زیر ۱۰ سال عمر می‌کند اما بعضی از آنها می توانند تا سنین ۱۲-۱۳ سالگی زندگی کنند. اگر غذا خوب باشد.

شرایط نگهداری  

نیازمند تمرین روزانه و برس کشیدن روزانه‌است. اصلاً در خانه نباید نگهداری شود به فضای ازاد نیاز دارد. این حیوان به دلیل خلق و خوی اجتماعی و جسّه بزرگی که دارد به هیچ عنوان در محیط خانه نگهداری نمی‌شود. این سگ باید در محیط باغی شکل زندگی و چند صاحب داشته باشد و با مردم رفت و امد کند تا اجتماعی شود. گریت دین به فعالیت زیاد نیاز دارد. حداقل فعالیت بدنی برای آن در طول روز پیاده روی‌های طولانی است. شرایط بدنی و خلق و خوی این نژاد ایجاب میکنید که به اندازه کافی در طول روز ورزش داشته باشد.

تگ های مهم

 1. سگ اصیل
 2. سگ شناسنامه دار
 3. توله سگ
 4. آموزش سگ
 5. بیماری های سگ ها
 6. فروش توله سگ
 7. خرید توله سگ
 8. گریت دین
 9. فروش گریت دین
 10. فروش توله های گریت دین
 11. سگ گریت دین
 12. توله گریت دین
 13. فروش توله های سگ نژاد
 14. خرید سگ گریت دین

همچنین ببینید

خرید توله سگ گلدن رتریور اصیل

خرید توله سگ گلدن رتریور اصیل

خرید توله سگ گلدن رتریور اصیل خرید توله سگ گلدن رتریور اصیل و واکسینه شده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *