فروش ویژه توله های سگ نژاد ژرمن شپرد

فروش ویژه توله های سگ نژاد ژرمن شپرد

فروش ویژه توله های سگ نژاد ژرمن شپرد مو کوتاه شولاین توله های 40 روزه 43 روزه غذاخور دارای شناسنامه بهداشتی و سرتیفیکیت از مولدین وارداتی از لهستان آماده ارسال هوایی و زمینی به شهرستانها میباشند.  جهت سفارش با تلفن های 02126320248 ویا 09127111030 تماس حاصل نمایید.

مختصری درباره ژرمن شپرد

ژرمن شپرد یا سگ چوپان آلمانی (به آلمانی: Deutscher Schäferhund) یکی از نژادهای  سگ است. سگ چوپان آلمانی یکی از نژادهای اصیل آلمانی است که برای اولین بار در سال ۱۸۹۹ ثبت گردید. سگی باهوش، شجاع و مناسب برای کارهای مختلف از جمله گله داری، نگهبانی، راهنمای نابینایان، همراه خانواده، و جستجو و نجات است. این نژاد را اکثر افراد به دلیل استفاده در فیلم‌هایی مانند رکس می‌شناسند.اولین ویژگی یک جرمن شپرد خوب، قدرت، چالاکی، عضلات مناسب و هوشیاری است. به شجاعت و وفاداری شهرت دارد گاهی به صورت مبالغه میگویند.  مقداری از هوش خود را از انسان به ارث برده‌است. آنها خیلی دوست دارند که همیشه نزدیک اعضای خانواده باشند و از غریبه‌ها دوری می‌جویند.

جرمن شپرد سگ اجتماع دوستی است و نباید او را برای مدت طولانی تنها گذاشت. تنها زمانی پارس می‌کند که لازم باشد. شمه قوی در محافظت و نگهبانی دارد و بهتر است که از سنین پایین به آن آموزشهای اختصاصی داده شود. با حیوانات دیگر کنار می‌آید و با کودکان بسیار مهربان است. به راحتی می‌توان آن را برای اهداف گوناگون اعم از سگ گله، سگ نگهبان، سگ پلیس، راهنمای نابینایان، ناجی و سگ ارتش تعلیم داد.

 

فروش ویژه توله های سگ نژاد ژرمن شپرد

وزن و قد و شرایط نگهداری

وزن در نرها ۳۰ تا ۴۰ کیلوگرم و در ماده‌ها ۲۲ تا ۳۲ کیلوگرم می باشد. قد در نرها ۶۰ تا ۶۵ سانتیمتر و در ماده ها ۵۵ تا ۶۰ سانتیمتر می‌باشد. برای زندگی در آپارتمان مناسب است ولی به شرطی که به آن اجازه فعالیت بدنی روزانه داده شود. در داخل خانه آرام است اما یک حیاط بزرگ برای زندگیش مناسب خواهد بود چون این سگ دوست دارد فعالیت بدنی زیاد و جست و خیز داشته باشد.

فعالیت بدنی و رنگ بندی

فعالیت و جست و خیز رادوست دارد. گاهی اوقات به تعلیم و آموزش علاقه نشان می‌دهد و از کشتی گرفتن و مبارزه لذت می‌برد. رنگ در سگهای جرمن شپرد متفاوت است و تقریباً همه نوع رنگی را در خود دارند.  با این حال رنگ‌های کم رنگ و سفید یکدست در این نژاد وجود ندارد.

فروش ویژه توله های سگ نژاد ژرمن شپرد

تگ های مهم

  1. فروش ویژه سگ ژرمن شپرد
  2. فروش ویژه سگ
  3. فروش سگ
  4. سگ اصیل
  5. قیمت توله سگ
  6. قیمت ژرمن شپرد
  7. فروش توله سگ
  8. فروش سگ اصیل

کلمات کلیدی

فروش ویژه توله های سگ نژاد ژرمن شپرد ، فروش ویژه توله های سگ نژاد ژرمن شپرد

 

همچنین ببینید

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت سوم

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت سوم

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت سوم آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت سوم برای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *