فروش ویژه توله های نژاد ساموید

فروش ویژه توله های نژاد ساموید

فروش ویژه توله های نژاد ساموید دو ماهه  انگل زدایی و دوگانه خورده دارای شناسنامه و سرتیفیکیت آماده فروش و ارسال هوایی و زمینی به شهرستانها میباشند فقط 4 قلاده توله ماده موجود است جهت سفارش با شماره 09127111030 تماس بگیرید.

مختصری درباره نژاد ساموید

ساموید از سگ های قدیمی محسوب می شود و تقریبا ۳۰۰۰ سال قدمت دارد. ساموید نام خود را از ساکنین شهری به نام ساموید در سیبری گرفته است. از این سگ در مواردی مانند سورتمه‌کشی، نگهبانی و گرم نگه داشتن صاحبانش مورد استفاده قرار می گرفت. این نژاد سگی شاد و پر از احساسات است که باید توجه زیادی به ساموید کرد. بسیار باهوش است و با بچه ها بسیار خوش رفتار است و هنگام وارد شدن غریبه ها به قلمرو آنها شروع به پارس کردن میکنند. ساموید بسیار وفادار و قابل اعتماد و دوست داشتنی هستند.

ساموید سگی باهوش است و به آسانی میتوانید  آموزش های لازم را در ساموید ایجاد کنید. به  شرط آنکه صبر و حوصله به خرج دهید و با  ملایمت و گرمی با ساموید برخورد کنید. گوش های ساموید پر از پشم است و جنس آن کلفت است. رنگ چشم ساموید اکثرا سیاه و قهوه ای می باشد ولی رنگ آبی نیز به ندرت یافت میشود. دم ساموید یکی دیگر از خصوصیاتی ست که این نژاد را از بقیهٔ نژادها متمایز می‌سازد. دم حیوان در واقع پیچ خورده به سمت کمر حیوان است و به پشت تکیه داده شده که در هنگام استراحت ان را صاف می‌کند. و هنگام هوشیاری ان به سمت بالا می‌برد. به میزان قابل توجهی به ورزش و فعالیت بدنی روزانه نیاز دارد. اما در هوای گرم فعالیت زیاد توصیه نمی شود. زیرا لایه زیرین پوشش ضخیم آن باعث گرم شدن شدید حیوان می گردد.

 

فروش ویژه توله های نژاد ساموید

طول عمر

بین ۱۲ تا ۱۵ سال می باشد.

قد و وزن 

وزن در نرها بین ۲۰ تا ۳۰ کیلوگرم و در ماده ها ۱۷ تا ۲۵ کیلوگرم است. قد نرها ۵۳ تا ۶۰ سانتیمتر و ماده ها ۴۸ تا ۵۳ سانتیمتر است.

پوشش بدن و آراستن ساموید

ساموید دارای دو لایه پوشش ضخیم است. پوشش خارجی بلند و سفید رنگ است، این پوشش لایهٔ زیرین را تمیز نگه می‌دارد. به آراستن زیاد نیاز دارد. موی پرپشت و دو لایه آن نیاز به شانه زدن روزانه دارد.  این سگ همیشه سفید و تمیز است حتی اگر استحمام نشده باشد. ولی خب برای جلوگیری از بروز بیماری در ساموید بهتر است نظافت آن را رعایت کنید.

تگ های مهم

  1. توله سگ اصیل
  2. سگ اصیل
  3. فروش سگ
  4. فروش توله سگ
  5. توله سگ نژاد ساموید
  6. فروش ویژه توله سگ ساموید
  7. فروش سگ شناسنامه دار
  8. خرید سگ
  9. فروش سگ اصیل

همچنین ببینید

خرید توله سگ بولداگ

خرید توله سگ بولداگ

خرید توله سگ بولداگ خرید توله سگ بولداگ انگل زدایی و واکسینه شده دارای شناسنامه سلامت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *