فروش ویژه سگ باکسر

فروش ویژه سگ باکسر

فروش ویژه سگ باکسر آماده فروش و ارسال به شهرستانها میباشند.جهت سفارش و ارسال با شماره های ۰۲۱۲۶۳۲۰۲۲۸ و ۰۲۱۲۶۳۲۰۲۴۸ یا ۰۹۱۲۷۱۱۱۰۳۰ و ۰۹۰۲۷۱۱۱۰۳۰ و ۰۹۱۲۹۴۱۴۱۰۴ تماس حاصل نمائید.

منشاء پیدایش سگ نژاد باکسر به قرن ۱۶ میلادی در سال ۱۸۵۰ میلادی به شهر مونیخ در کشور آلمان باز می گردد. نژاد باکسر از آمیزش نژاد بولن بیسر ماستیف (bullendeissermastiff) و نژاد بولداگ (bulldog) به دست آمده است. نام باکسر نیز برای این نژاد از حالت جنگیدن او که به مانند “موشت زنها” و “بوکسرها” از پنجه های جلویی خود استفاده می کند ، گرفته شده است.

از نسل های اولیه نژاد سگهای باکسر در شکار گوزن و گراز استفاده می شد و از نسل دوم این نژاد در جنگ با بوفالوها به کارگرفته شد. در سال ۱۸۹۶ میلادی این نژاد به کمال رسید و اولین باشگاه سگ باکسر تاسیس گردید. باکسرها در ابتدا به خاطر شکل ظاهری صورتشان مورد تمسخر قرار می گرفتند ولی از سال ۱۹۲۵ میلادی مورد توجه و اقبال عموم قرار گرفت و روز به روز به طرافداران این نژاد محبوب افزوده شد.

فروش ویژه سگ باکسر

خصوصیات سگ باکسر

باکسر سگی بسیار پر جنب و جوش ، بازیگوش ، نیرومند و سرکش است که با آموزش اجتماعی شدن که از سنین تولگی باید انجام بپذیرد ، سرکش بودن وی قابل کنترل است. در طی سالیان متمادی تعقیرات زیادی در روحیه سرکش این نژاد ، از اجداد اولیه وی که سگهای جنگجو دوران قدیم تبت بودند صورت گرفته است ، به طوری که از باکسر سگی مهربان ، باهوش ، عاقل ، تربیت پذیر و علاقه مند به صاحب خویش و اعضای خانواده وی ساخته است. فروش سگ خرید سگ 

به جرائت می توان گفت باکسرها کودکان را به قدر پرستش دوست دارند ، فروش سگ خرید سگ 

همچنین نسبت به بانوان بسیار مهربان است و زود با آنها اخت می شوند. فروش سگ خرید سگ 

باکسرها به هیچ وجه به صاحب خود خشونت نمی ورزند و همیشه آماده دفاع از صاحب خود می باشند. از این رو به عنوان سگ خانواده و سگ محافظ شخصی مورد توجه و اقبال فرآوان است. فروش سگ خرید سگ 

تگهای مهم

  1. فروش سگ باکسر
  2. خرید سگ باکسر
  3. فروش سگ باکسر اصیل
  4. سگهای شکاری
  5. باکسر
  6. سگهای نگهبان
  7. فروش توله سگ باکسر
  8. فروش توله باکسر

کلمات کلیدی

فروش ویژه سگ باکسر فروش سگ خرید سگ 

همچنین ببینید

فروش سگ بیگل اصیل

فروش سگ بیگل اصیل

فروش سگ بیگل اصیل فروش سگ بیگل اصیل دارای شناسنامه از مجموعه لردپت آماده فروش و ارسال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *