فروش ویژه سگ داشهوند

فروش ویژه سگ داشهوند

فروش ویژه سگ داشهوند آماده فروش و ارسال به شهرستانها میباشند.جهت سفارش و ارسال با شماره های ۰۲۱۲۶۳۲۰۲۲۸ و ۰۲۱۲۶۳۲۰۲۴۸ یا ۰۹۱۲۷۱۱۱۰۳۰ و ۰۹۰۲۷۱۱۱۰۳۰ و ۰۹۱۲۹۴۱۴۱۰۴ تماس حاصل نمائید.

سه نوع متفاوت در نژاد داشهوند وجود دارد:

 1. نوع مو کوتاه
 2. نوع مو بلند
 3. نوع مو سیمی

به همراه تفاوت موها ، اندازه آنها نیز متفاوت است. داشهوند بدنی عضلانی با پاهای کوتاه دارد. دندان هایش بسیار قوی است و تعداد آنه 42عدد می باشد. چشمه های آنها نافذ و به رنگ قهوه ای پررنگ یا قرمز پررنگ یافت می شود. گوشهایش نرم و آویزان در دو طرف گونه اش افتاده ، بدنش باید محکم و قوی باشد. دمش صاف و درامتداد خط پشت قرار دارد. در نوع مو کوتاه آن پوشش خارجی باید حالت براق داشته باشد.

رنگهای آن متنوع است و تقریباً هر رنگی را اعم از سیاه ، قهوه ای ، طوسی ، برنز و … شامل می شود. خلق و خو سر زنده و پر محبت ، شجاع و مغرور ، تقریباً شلوغ و جدی. سگ بسیار باهوشی است چنانکه گاهی به نظرمی رسد او صاحبش را آموزش می دهد! با خانواده خونگرم است. برخی اعتقاد دارند نوع مو بلند آن آرام تر از دو نوع دیگر است و نوع مو سیمی آن اجتماعی ترین می باشد. اصولاً داشهوندها برای تعلیم دشوارند

فروش ویژه سگ داشهوند

اما سگهای مناسبی برای سفر کردن می باشند. بیشتر به بزرگ تر ها علاقه دارند و برای کودکان توصیه نمی شوند. این سگها علاقه زیادی به پارس کردن دارند و نسبت به جثه کوچکشان صدای بلندی دارند.از بغل شدن خوشش نمی آید. از غذا دادن زیاد به آن اجتناب کنید چرا که این نژاد استعداد زیادی در فربه شدن دارد. وزن و ارتفاع استاندارد: ارتفاع (35-45) س.م – وزن (9) ک.گ

تاریخچه سگ داشهوند

داشهوند در کشور های مختلف به نام های مختلفی شناخته می شود، فرانسوی ها تکل، آمریکایی ها تکل داکسی یا ونی داگ، انگلیسی ها سگ سوسیسی، ایتالیایی ها باسوتو و مجارها به آن تاکسو می گویند. سگ های زیبایی با پاهای کوتاه، طول زیاد بدن، از خانواده ی سگ های شکاری که برای تعقیب و از لانه بیرون کشیدن شکارهای کوچک مثل موش خرما، خدنگ، سمور، راسو و خرگوش تعلیم داده می شوند.

از این سگ ها در کتاب های قدیمی مصری نیز نام برده شده است. در قرن نوزدهم در آلمان نمونه های خاصی از این سگ ها وجود داشت که وزنی حدود 16 کیلوگرم داشتند. بعد ها اصلاح نژاد هایی توسط انگلیسی ها، فرانسوی ها و آلمانی ها روی این حیوان صورت گرفت و به صورتی که هم اکنون ما می بینیم درآمده اند.

تگهای مهم

 1. فروش سگ داشهوند
 2. خرید سگ داشهوند
 3. فروش سگ داشهوند اصیل
 4. سگهای شکاری
 5. لابرادور رتریور
 6. سگهای نگهبان
 7. فروش توله سگ
 8. فروش توله سگ داشهوند

کلمات کلیدی

فروش ویژه سگ داشهوند ، فروش ویژه سگ داشهوند

همچنین ببینید

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت سوم

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت سوم

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت سوم آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت سوم برای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *