فروش ویژه پیت بال تریر

فروش ویژه پیت بال تریر

فروش ویژه پیت بال تریر واکسینه شده دارای شناسنامه از مجموعه لردپت آماده فروش و ارسال زمینی و هوائی به شهرستانها می باشد. برای خرید با شماره 09127111030  تماس بگیرید.

نژاد پیت بال تریر

نژاد پیت بول به سرعت جایگاه قدرت و لقب جنگجوی شکست ناپذیر را در میان تمامی نژادها به خود اختصاص داد. سر به مستطیل شکل و بخصوص مابین گونه ها پهن می شود تا فک بزرگ و قدرتمند حیوان را در خود جای دهد. گردن ضخیم ، عضلانی و در تناسب کامل با سایر اعضای بدن حیوان قرار گرفته است. پیت بول آمریکایی دارای بدنی عضلانی ، قدرتمند ، چابک و بسیار نیرومند می باشد.

خلق و خو

پیت بول سگی است جذاب ، بسیار باوفا و پر محبت نسبت به اعضای خانواده صاحبش. حیوانی مطیع و مشتاق برای خشنود نمودن صاحبش ، فوق العاده شجاع و باهوش و ایده آل باری نگهبانی همراه با نیرو و قدرت خاص. مدافع بسیار خوبی نسبت به صاحب و اعضای خانواده وی می باشد تا جایی که حتی برای دفاع از قلمرو وی تا پای جان می جنگد. در گذشته بدلیل قدرت و مهارت زیادش در جنگیدن با سایر سگها و دریدن گلوی آنها شهرت زیادی در میان مردم داشت.

ویژگی ها

طول عمر پیت بال بین ۱۲ تا ۱۶ سال است. وزن پیت بال بین ۱۳ تا ۳۸ کیلوگرم و قد این نژاد بین ۴۶ تا ۵۶ سانتیمتر است.

شرایط نگهداری

امریکن پیت بال اگر به طور مناسبی فعالیتی بدنی داشته باشد. برای زندگی در آپارتمان مناسب می باشد. بدلیل جنب و جوش زیاد این نژاد و خوی جنگجو بودن ذاتی آن بهتر است در بیرون از خانه با قلاده همراه باشد.

آراستن

پوشش خارجی صاف و کوتاه پیت بول  آراستن ساده ای دارد. برس کشیدن منظم و استحمام و یا استفاده از شامپو خشک در مواقع اضطراری پیشنهاد می شود. ریزش مو در این نژاد متوسط می باشد..

تگ های مهم

  1. قیمت سگ
  2. سگ های اصیل
  3. سگ امریکن پیت بال تریر
  4. قیمت سگ
  5. قیمت سگ اصیل
  6. سگ شناسنامه دار
  7. قیمت توله سگ
  8. فروش امریکن پیت بال تریر
  9. خرید سگ 

همچنین ببینید

خرید توله سگ گلدن رتریور اصیل

خرید توله سگ گلدن رتریور اصیل

خرید توله سگ گلدن رتریور اصیل خرید توله سگ گلدن رتریور اصیل و واکسینه شده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *