فروش کاملترین پکیج خودآموز تربیتی سگ

فروش کاملترین پکیج خودآموز تربیتی سگ

 فروش سگ با بهرمندی از این پکیج بینظیر میتوانید کلیه مشکلات اعم از پارس کردن بیمورد سگ.آموزش بگیر کردن سگ نگهبان.سگ محافظ.بشین پاشو بگیر.نگیر. بیار بپر دست بده بخواب و اصلاح کلیه سوئ رفتارها را روی سگ خود تجربه کنید.آموزش نکته به نکته با زیر نویس فارسی بر روی کلیه نژادها.هزینه های بسیار سنگین جهت گرفتن مربی را دیگر فراموش کنید.فروش کاملترین پکیج خودآموز تربیتی سگ فروش سگ سزار میلان معجزه گر تربیت و آموزش اروپا با کاملترین و ساده ترین روش شما را با حیوان دلبندتان همراه میکند.فروش سگ جهت سفارش با تلفن ۰۲۱۲۶۳۲۰۲۴۸ویا با موبایل۰۹۱۲۷۱۱۱۰۳۰ تماس بگیرید.ارسال کالا به کلیه شهرستانها مقدور میباشد.

فروش کاملترین پکیج خودآموز تربیتی سگ

کارشناسان می گویند انتهای نام سگ از حروف صدادار باشد، تلفظ گرفته و نامفهوم نداشته باشد فروش سگو قابل درک و فهم برای سگ باشد. نام سگ خیلی خیالی یا بلند نباشد به طوری که سگ متوجه نشود که شما در حال صحبت کردن با او هستید.زمانی که سگ را در آغوش گرفتید یا به او غذا می دهید نفروش سگ امش را صدا بزنید.

وقتی مشغول فروش سگتعلیم دادن فرمانی به سگ هستید فروش سگنامش را بکار نبرید چون سگ نامش را به جای فرمان جدید اشتباه می گیرد و صدا زدن نامش با فرمان جدید برایش قابل تشخیص نیست فروش کاملترین پکیج خودآموز تربیتی سگ بنابراین تصور می کند نام و این فرمان، باید همیشه همزمان با هم تلفظ شود.زمانی که می خواهید سگ تان در محل حاضر باشد نامش را صدا بزنید. به سگ یاد دهید وقتی نامش را می برید به صورت شما نگاه کند و به آرامی صورتش را به سمت شما بچرخاند.زمانی که در حال آموزش دادن به سگ هستید بسیار مهم است که تمام توجهش به شما باشد.

فروش کاملترین پکیج خودآموز تربیتی سگ

فروش کاملترین پکیج خودآموز تربیتی سگ یعنی وقتی نامش را صدا می زنید سگ می آموزد که معنای بردن نام او، این است که به راهبر و معلم خود نگاه و توجه کند.اگر به سگ می آموزید فروش سگ که به روی مردم نپرد در حالی که بچه ها به سگ اجازه بدهند تا رویشان بپرد و جست و خیز کند، این مسأله کار آموزشی شما را خراب می کند.بعد از اینکه دستوری را به سگ آموزش دادید از افراد خانواده بخواهید در مواجهه با سگ همان فرمان را از سگ بخواهند و طبق آموزش شما عمل کنند تا تمرینی برای سگ باشد.ی

کبار آموزش و توقعاتی را که از سگ دارید برایش نهادینه کنید، سگ هر چه بیشتر فرمان را تکرار کند در  ذهنش بیشتر تقویت می شود، اما دوباره گوشزد می کنیم که هیچ کس به استثنای راهبر و معلم حیوان، نبایستی به سگ آموزش دهد.شاید فکر کنید این کار ظالمانه ای است فروش سگکه در مورد سگ انجام می شود ولی در واقع سگ ها حیواناتی لانه دوست هستند.

فروش کاملترین پکیج خودآموز تربیتی سگ

آنها از خوابیدن در لانه همیشگی شان لذت می برند.بنابراین سگ ها حیوانات قابل تربیت شدنی هستند، لانه ای راحت نزدیک منزل خانواده برایشان در نظر بگیرید. افروش سگ گر در قفس یا جعبه ای نگهداری می کنید سعی کنید نزدیک اتاق خواب صاحب و معلم سگ باشد. اگر سگ را مجبور کنید تا غیر از زمان خواب گله یا گروه خود بخوابد حیوان دچار سردرگمی و گیجی می شود و تصور می کند چیزی اشتباه است. تا زمانی که به سگ آموزش کاملی در مورد خوابیدن در لانه و جای خودش نداده اید، اجازه ندهید سگ در رختخواب شما بخوابد.

اگر یکبار سگ در رختخواب شما بخوابد دیگر خواباندن آنها در جا و لانه خودشان غیر ممکن می شود.چندین بار در روز و هر بار برای چند دقیقه، سگ را تعلیم دهید که در لانه خودش دراز بکشد، فروش سگبه تدریج، زمانی که آنها در لانه صرف می کنند افزایش می یابد تا بالاخره سگ یاد می گیرد که شما می آیید و اجازه می دهید او از لانه اش خارج شود.کلمه “گوش بده” برای به دست آوردن توجه سگ به سمت شماست، اول این دستور را یاد بگیرد سپس می توانید دستور بعدی را آموزش دهید.درس دوم این است که چگونه با در دست داشتن افسار سگ با او قدم بزنید.قدم زدن با سگ مهم است بویژه اگر حیاط و محوطه بازی در منزل ندارید. بهتر است سگ خود را به پرک ببرید و کمی در روز با سگتان همقدم شوید.

تگهای مهم

 1. فروش سگ و پیشفروش توله های سگ
 2. فروش سگ
 3. خرید سگ
 4. خرید و فروش سگ
 5. ویژگی سگها
 6. سگهای شکاری
 7. سگهای خانگی
 8. سگهای نگهبان
 9. فروش توله سگ
 10. قیمت های استثنایی سگ
 11. پکیج های آموزشی
 12. تشخیص بیماری سگها
 13. آموزش تربیت سگها
 14. فروش مواد غذایی سگ
 15. اکسسوری سگ
 16. لوازم مورد نیاز سگ
 17. قلاده سگ
 18. خرید سگ لابرادور رتریور اصیل
 19. خرید سگ فروش سگ
 20. توله های سگ نژاد ساموید

کلمات کلیدی

فروش کاملترین پکیج خودآموز تربیتی سگ

همچنین ببینید

توله های ژرمن شپرد 35 روزه مو بلند

توله های ژرمن شپرد 35 روزه مو بلند

توله های ژرمن شپرد 35 روزه مو بلند توله های ژرمن شپرد 35 روزه مو …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *