لابرادور رتریور ۳ماهه تربیت شده از مولدین وارداتی از کشور روسیه سفید

 لابرادور رتریور ۳ماهه تربیت شده

فروش سگ . فروش یک قلاده سگ لابرادور رتریور ۳ماهه نر تربیت شده از پدر و مادر وارداتی از لهستان دارای شناسنامه و برگه تاییدیه سلامت و اصالت دامپزشک واکسینه ویتامینه و انگل زدایی شده ارسال به کلیه شهرستانها به صورت هوایی و زمینی جهت سفارش خرید باشماره ۰۹۱۲۷۱۱۱۰۳۰ آقای اصغری تماس بگیرید.لابرادور رتریور ۳ماهه تربیت شده

معرفی سگ لابرادور رتریور

این سگ نخستین بار در ۱۸۳۰ از آمریکائی شمالی به اروپا آمد . نخست مورد استفاده ماهیگیران بود . لابرادور رتریور ۳ماهه تربیت شده نخست به عنوان یک سگ فروش سگ.خرید سگ  شکاری عالی و شناگری ماهر و امروزه نیز به عنوان سگ راهنمای نابینایان مورد استفاده قرار می گیردسگ. فروش سگ لابرادور رتریور.این سگ فروش سگ خرید سگ دارای سری پهن ، چشمهای با اندازه متوسط ، گوشهای بلند و سنگین ، سگ‌فروش سگخرید سگ سینه ای با پهنا و عمق مناسب ، سگ فروش سگ.خرید سگ دمی سمور مانند .

پوشش این سگ دارای رنگ های متفاوتی است مانند سیاه یکدست، زرد ، سگ فروش سگ خرید سگشکلاتی جگری ، و دامنه رنگهای زرد از کرم روشن تا قرمز روباه ادامه دارد سگ فروش سگ.خرید سگ. همچنین لکه های سفید کوچک بروی سینه قابل قبول است سگ فروش سگ خرید سگ. پوشش کوتاه و متراکم ، بدون فر یا موج ، با خزی مقاوم در مقابل سرمای هوا .

معرفی سگ لابرادور رتریور

فروش سگ لابرادور رتریور.خیلی از شخصیت‌های تند نژادهای دیگر را در این سگ نمی‌توان بیابیم، به‌خصوص رفتارهای پرخاشگرایانه، دلخور کردن، غور زدن و یا تخریب. ویژگی مهربانی این نژاد را اگر از کودکی تعلیم ندهید،سگ روش سگ خرید سگ هرچه پیرتر شود مهربان‌تر هم می‌شود.لابرادورها بسیار راحت تعلیم می‌بینند و مادرزادی سگ‌های مطیع و صبوری هستند،سگ‌فروش سگخرید سگ لابرادور رتریور ۳ماهه تربیت شده اما شایدسگ  نتوان گفت که نگهبانهای خوبی هم هستند.لابرادور رتریور ۳ماهه تربیت شده  باوجود غریزه‌ی هشیار و بویای بسیار عالی‌اش، بیشتر دوست دارند به افراد غریبه کمتر پرخاش کنند سگ فروش سگ خرید سگو خودشان را توی دل آنها بیشتر جا کنند.

همچنین، لابرها سر-و-صدای زیادی ندارند،سگ‌فروش سگخرید سگ و فقط هنگامی که صدای ناآشنایی می‌شنوند،سگ فروش سگ خرید سگ  پارس می‌کنند. همچونین اگرکسی ناآشنا به خانه‌تان نزدیک شود و احساس خطر هم کندسگ فروش سگ خرید سگشروع به پارس کردن می‌کند.در نزدیکی خانه،لابرادور سیار پر جنب-و-جوش اند و با کودکان و دیگر حیوانات به‌راحتی بازی می‌کنند. آنها دوست دارند سگ فروش سگ خرید سگکه در فعالیتهای خانواده شرکت داشته باشند و همچنین در گردهم‌آیی‌هایتان،لابرادور رتریور ۳ماهه تربیت شده و می‌توان بسیار در مورد تسهیم و احترام به فضای شخصی از این سگ‌فروش سگخرید سگ ها چیز یاد گرفت.فروش سگ لابرادور رتریور توسط مجموعه لرد پت.سگ.فروش سگ.خرید سگ

تگهای مهم

 1. فروش سگ و پیشفروش توله های سگ
 2. فروش سگ
 3. خرید سگ
 4. خرید و فروش سگ
 5. ویژگی سگها
 6. سگهای شکاری
 7. سگهای خانگی
 8. سگهای نگهبان
 9. فروش توله سگ
 10. قیمت های استثنایی سگ
 11. پکیج های آموزشی
 12. تشخیص بیماری سگها
 13. آموزش تربیت سگها
 14. فروش مواد غذایی سگ
 15. اکسسوری سگ
 16. لوازم مورد نیاز سگ
 17. قلاده سگ
 18. خرید سگ لابرادور رتریور اصیل
 19. خرید سگ فروش سگ
 20. توله های سگ نژاد ساموید

کلمات کلیدی

لابرادور رتریور ۳ماهه تربیت شده ، لابرادور رتریور ۳ماهه تربیت شده

همچنین ببینید

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت پنجم

آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت پنجم آشنایی با انواع نژاد سگ قسمت پنجم آشنایی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *