معرفی سگ شیتزو تریر

معرفی سگ شیتزو تریر

عنوان یکی از محترم ترین نژاد در بین مردم چین است و دلیل ای احترام ارتباط آن با مذهب بودا است.اگرچه این سگ احتمالا در اوایا قرن ۱۷ در تبت سگی بسیار مقدس بوده است اما اوج شهرت آن بیشتر در زمان سلطنت ملکه که زنی بیوه بوده است به اوج رسید ملکه که با علاقه که به این سگ نشان داد آن را بسیار توسعه بخشید.معرفی سگ شیتزو تریر

شیتزو از حیوانات خانگی مورد علاقه سلسله مینگ بود و برای خانواده سلطنتی بسیار ارزشمند بود.اما هنگامی‌که بریتانیا شروع به غارت جواهرات سلطنتی کرد این سگ به نوعی دچار شکست شد و تا حدی محبوبیت قبلی خود را از دست داد.اما دوباره در سال ۱۹۳۵ میلادی به اوج گذشته خود بازگشت و برای اولین بار چینی‌ها آن رابه طور رسمی‌معرفی کردند.

معرفی سگ شیتزو تریر

این سگ به دلیل پشمالو بودن تبدیل به سرعت تبدیل به یکی از سگهای محبوب دنیا شد. سال ۱۹۶۰ میلادی در ایالات متحده آمریکا این سگ محبوب معرفی شد.برخی اعتقاد دارند که در سال ۱۹۶۹ میلادی این سگ بود که این سگ روز به روز در حال پیشرفت به عنوان سگی محبوب است.
این سگ بسیار شیرین و با روحیه است حتی گاهی شیرین کاری‌هایی میکند که مورد تشویق صاحب خود قرار گیرد.او به اطرافیان بسیار خوش بین است و به همین دلیل خیلی سریع با دیگران رابطه دوستی برقرار میکند.

معرفی سگ شیتزو تریر

او بسیار به خانواده علاقه دارد و با بچه‌ها بسیار مهربان است.روحیه بازی گوشی بسیار قوی دارد و همین دلیل میشود که گاهی آموزش دادن به او سخت شود و به حرف‌های شما گوش نکند.
به رغم اندازه کوچک خود به ورزش روزانه نیاز دارد که این ورزش بیشتر نشات گرفته از روحیه بازیگوش آن است.اما به راحتی میتواند این نیاز را در محیط خانه بر طرف کند اما هزینه آن بهم ریختگی خانه شماست.این سگ ذاتا نیاز بیش از حدی یه گردش روزانه و بودندر اجتماع دارد.

هرگز نباید انتظار برود که بتواند در آب و هوای بسیار مرطوب یا گرم به راحتی بیرون از خانه زندگی کند.بدلیل بازیگوشی این سگ بهتر است در سن تولگی به او آموزش دستشویی کردن داده شود.پزشکان برای سهولت در آموزش و جلوگیری از افسردگی در سنین بالا عقیم کردن سگ را پیشنهاد میکنند.
نگرانی عمده :در واقع این سگ نگرانی عمده ندارد و اکثرا شاداب و سر حال هستند.

تگهای مهم

 1. فروش سگ و پیشفروش توله های سگ
 2. فروش سگ
 3. خرید سگ
 4. خرید و فروش سگ
 5. ویژگی سگها
 6. سگهای شکاری
 7. سگهای خانگی
 8. سگهای نگهبان
 9. فروش توله سگ
 10. قیمت های استثنایی سگ
 11. پکیج های آموزشی
 12. تشخیص بیماری سگها
 13. آموزش تربیت سگها
 14. فروش مواد غذایی سگ
 15. اکسسوری سگ
 16. لوازم مورد نیاز سگ
 17. قلاده سگ
 18. خرید سگ لابرادور رتریور اصیل
 19. خرید سگ فروش سگ
 20. توله های سگ نژاد ساموید

کلمات کلیدی

معرفی سگ شیتزو تریر

همچنین ببینید

فروش توله های سگ نژاد ژرمن شپرد

فروش توله های سگ نژاد ژرمن شپرد

فروش توله های سگ نژاد ژرمن شپرد فروش توله های سگ نژاد ژرمن شپرد توله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *