ژرمن شپرد شولاین توله اصیل از مولدین وارداتی عالی وچمپیون مقام دار از مسابقات

ژرمن شپرد شولاین توله اصیل از مولدین وارداتی عالی

فروش سگ. فروش توله های سگ ژرمن شپرد فوق العاده اصیل از پدر و مادر شگفت انگیز وارداتی از لهستان ۴۳ روزه انگل زدایی و واکسینه شده دارای شناسنامه و برگه تاییدیه سلامت و اصالت دامپزشک نر و ماذه آماده فروش میباشند. ژرمن شپرد شولاین توله اصیل امکان ارسال به کلیه شهرستانها مقدور میباشد. جهت سفارش و خرید با شماره۰۹۱۲۷۱۱۱۰۳۰ آقای اصغری تماس بگیرید.ژرمن شپرد شولاین توله اصیل از مولدین وارداتی عالی و جهت رویت عکس های دیگر توله ها و مولدین با تلگرام به شماره ۰۹۲۱۵۵۹۸۰۸۱ پی ام بدین.

معرفی سگ ژرمن شپرد شولاین

این سگاز لحاظ ظاهری،سگ حیوانی تنومندسگ با چهره ای مغرور است و هوش و ذکاوت زیادش از نوع نگاه مهربان  سگ و در عین حال پر ابهتش به خوبی قابل درک است. سگفروش سگارخرید سگ تفاع بدن در جنس نر در حدود ۶۰ تا ۶۵ سانتیمتر و در  سگ ماده ها بین ۵۵ تا ۶۰ سانتیمتر است. وزن نرهای بالغ در حدود ۳۵ تا ۴۳ کیلو گرم بوده و در مواردی به بیش از این مقدار می رسد.ولی میانگین وزن نرها در زمان بلوغ کامل در چیزی در حدود ۵/۳۶ کیلوگرم است.ژرمن شپرد شولاین توله اصیل از مولدین وارداتی عالی  وزن حیوانات ماده در زمان بلوغ،سگ بین ۲۷ تا ۳۵ کیلوگرم و بطور میانگین ۵/۲۹ کیلوگرم خواهد بود.

سگهای این نژاد به طور کلی دارای بدنی نیرومند،فروش سگ  عضلانی و متوازن بوده و بین رشد قسمت جلویی و پشتی بدن تعادل چشم نوازی مشاهده می شود. سگ فروش سگ خرید سگ عضلات قوی و استخوان بندی محکمی داشته و دارای پیشانیی کمی محدب قیافه ای استخوانی و قوی هستند ژرمن شپرد که آدمی را تحت تاثیر قرار می دهد. ژرمن شپرد سر حیوان نر مشخصا مردانه و در ماده کاملا زنانه است. سگ چشمها با اندازه ای متوسط و بادامی شکل،سگ کمی بصورت مایل قرار گرفته و بیرون زده نمی باشد. ژرمن شپرد شولاین توله اصیل از مولدین وارداتی عالی سگ گوشها تا سن ۴ تا ۶ ماهگی و گاهی بیشتر، افتاده و آویزان بوده و بعد از آن به شکل متعادل فروش سگ ، ژرمن شپرد، حالت ایستاده کاملی به خود می گیرد.

معرفی سگ ژرمن شپرد شولاین

پوزه قوی و کشیده بوده و خط فوقانیش موازی با خط فوقانی جمجمه می باشد.سگ ژرمن شپرد.سگ فروش سگ خرید سگ شولاین توله اصیل از مولدین وارداتی عالی بینی سیاه رنگ است و غیر سیاه بودن آن، ژرمن شپرد شولاین توله اصیل شانه وجود ناخالصی نژادی محسوب می شود. سگ گردن قوی، عضلانی و کشیده است و اندازه آن متناسب ژرمن شپرد.سگ فروش سگ خرید سگ شولاین توله اصیل از مولدین وارداتی عالی سگ با سر بوده، فاقد چین خوردگی های شل پوستی می باشد.

خرید سگ جدوگاه بلندتر از سطح عقب بوده سگ نگهبان و دارای شیبی به سمت سطح تراز پشتی می باشد. سگ پشت صاف بوده و بدون هیچ پستی و بلندی، ژرمن شپرد شولاین توله اصیل ژ رمن شپرد شولاین توله اصیل از مولدین وارداتی عالی به خوبی رشد یافته و نسبتا کوتاه است. سگ سینه  سگ از جناغ شروع شده، کاملا پر است،فروش سگ مستحکم و جا دار بوده، فضای زیادی برای شش و قلب در بر داشته و به سمت پایین و بین پاها امتداد می یابد. دم پر مو است و به شکلی صاف از کپل شروع شده و به سمت پایین می رود و در زمان استراحت حیوان آویزان استخرید سگفروش سگسگ دست ها و شانه ها عضلانی بوده و ران عریض و محکم می باشد.ژرمن شپرد با هوش فوق العاده خود شمارا هماهی میکند.

تگهای مهم

 1. فروش سگ و پیشفروش توله های سگ
 2. فروش سگ
 3. خرید سگ
 4. خرید و فروش سگ
 5. ویژگی سگها
 6. سگهای شکاری
 7. سگهای خانگی
 8. سگهای نگهبان
 9. فروش توله سگ
 10. قیمت های استثنایی سگ
 11. پکیج های آموزشی
 12. تشخیص بیماری سگها
 13. آموزش تربیت سگها
 14. فروش مواد غذایی سگ
 15. اکسسوری سگ
 16. لوازم مورد نیاز سگ
 17. قلاده سگ
 18. خرید سگ لابرادور رتریور اصیل
 19. خرید سگ فروش سگ
 20. توله های سگ نژاد ساموید

کلمات کلیدی

ژرمن شپرد شولاین توله اصیل از مولدین وارداتی عالی ، ژرمن شپرد شولاین توله اصیل از مولدین وارداتی عالی

همچنین ببینید

آموزش سگ دوبرمن

آموزش سگ دوبرمن

آموزش سگ دوبرمن آموزش سگ دوبرمن برای تربیت های اولیه فقط چند کار ساده انجام دهید. …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *