گربه سیبری

گربه سیبری

گربه سیبری (Siberian cat) : این گربه جثه ای بزرگ دارد و قدرتمند است .اصالتا از روسیه است . به دلیل عدم وجود پروتئینی خاص در موی این گربه که منجر به آلرژی در برخی از انسان ها می گردد ، این گربه ها بهنرین گزینه برای افرادی اند که به گربه آلژی دارند.
گربهء سیبری (Siberian cat) : این گربه جثه ای بزرگ دارد و قدرتمند است .اصالتا از روسیه است . به دلیل عدم وجود پروتئینی خاص در موی این گربه که منجر به آلرژی در برخی از انسان ها می گردد ، این گربه ها بهنرین گزینه برای افرادی اند که به گربه آلژی دارند.گربهء سروال (Serval) : این گربه اصالتا وحشی و از ساوانای آفریقاست .سری کوچک ولی دراز دارد .

گربه سیبری

در پشت گوشهای این گربه خالهای سیاه و سفید دیده می شود . پاهای این گربه به طرز غیرعادی ای نسبت به بدنش درازاند . رنگ این گربه قهوهای مخلوط به نارنجی است همراه با خالهای مشکییک گربه خانگی بیش از ۷۰ کیلومتر در سیبری سفر کرده است.به گزارش سرویس «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، «سرگئی مین سیک» صاحب این گربه در مصاحبه‌ای با رسانه‌های دولتی روسیه خاطر نشان کرد: گربه‌ام تقریبا یک ماه پیش از منزل خارج شد و من تصور کردم که او برای ادامه زندگی من را ترک کرده است.
به گزارش ایسنا، این مرد جوان در ادامه به یکی از روزنامه‌های چاپ روسیه اضافه کرد: روز گذشته با کمال تعجب متوجه شدم، صدای گربه‌ام از پشت در می‌آید. هنگامی که در را باز کردم،‌ او را یافتم. در حالی که دمش را بالا گرفته بود، با غرور وارد منزل شد.این مرد جوان در ادامه افزود: احتمال می دهم بیش از ۷۰ کیلومتر پیموده و تمام سیبری را طی کرده است. او سفر کرده و در نهایت هنگامی که خسته شده به منزل بازگشته است. این واقعا برای من شگفت‌انگیز بود.

تگهای مهم

 1. فروش سگ و پیشفروش توله های سگ
 2. فروش سگ
 3. خرید سگ
 4. خرید و فروش سگ
 5. ویژگی سگها
 6. سگهای شکاری
 7. سگهای خانگی
 8. سگهای نگهبان
 9. فروش توله سگ
 10. قیمت های استثنایی سگ
 11. پکیج های آموزشی
 12. تشخیص بیماری سگها
 13. آموزش تربیت سگها
 14. فروش مواد غذایی سگ
 15. اکسسوری سگ
 16. لوازم مورد نیاز سگ
 17. قلاده سگ
 18. خرید سگ لابرادور رتریور اصیل
 19. خرید سگ فروش سگ
 20. توله های سگ نژاد ساموید

کلمات کلیدی

گربه سیبری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *